Marellion

 

books-mockup-04 

 

 

Obálka: Tomáš Kučerovský

Formát: vázaná vazba, 160×110 mm

Počet stran: 312

Rok vydání: 2015

Vydalo: Mytago

 

 

ANOTACE:

Rozvaliny starého města, samohybní nemrtví, hutná temná atmosféra, ale i neotřelý humor, to vše najdete ve sbírce Marellion.

Marellion je město, v jehož zdech se skrývají netušené poklady, ale také jedno z největších pohřebišť na světě. Kdysi bylo sídlem mocných aristokratů a jeho zdi přetékaly bohatstvím. Všechna sláva však dávno vyhasla, skvostné stavby pohltil les a ulicemi se plouží oživlé mrtvoly původních obyvatel. Ve čtyřech samostatných příbězích se dobrodruzi pustí do odhalování jeho tajů. Ať už je tam zavede náhoda, zisk, nebo osud, rozhodně to nebudou mít lehké. Marellion nevydá žádné ze svých tajemství lacino!

Všechny čtyři příběhy využívají kulis českého fantasy světa Asterion.

Asterion je zvláštní svět. Je to svět splněných snů i nočních můr. Jeho hvězda září více než jednu dekádu na nebi české fantastiky a směle se může pyšnit titulem nejrozsáhlejšího fantasy světa u nás. Na jeho tvorbě se vystřídalo zhruba 40 tvůrců, a obsáhl třináct herních příruček, popisujících nejrůznější prostředí a témata. Najdeme tu různá klimatická pásma, státy připomínající pozdně středověkou Evropu i Dálný východ, husté neprostupné lesy, nehostinné pouště, starobylé rozvaliny i hlubinné podmořské říše.

Toto prostředí znovu ožívá, tentokrát v knižním zpracování.

OBSAH:

JAN ČENIS GALETA: Stíny Tarosu

RADOVAN KOLBABA: Město s černou duší

HANINA VESELÁ: Studená krev

ZBYNĚK KUČERA HOLUB: Volání Marellionu

 

pokrteny-amrellion-s-cendovym-podpisem

Média:

Recenze na Mfantasy

Recenze na Fantasyi

Recenze na Dětech noci

Objednat knihu (Fantasy Obchod)

Objednat e-knihu (Palmknihy)

Fotogalerie ze křtu:

Napište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


4 + 7 =